.

.

PJ ПОЛ ЏОНС Mens се Потсмеваат Turtleneck Поврзана Pullover Џемпер Краток Ракав Цврст Трикотажа Џемпери

PJ ПОЛ ЏОНС Mens се Потсмеваат Turtleneck Поврзана Pullover Џемпер Краток Ракав Цврст Трикотажа Џемпери

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : 63%Rayon + 37% Најлон.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Карактеристики : Кратки ракави, се потсмеваат turtleneck, тенок одговара дизајн, солидна боја, висока еластичен, лесни.Лесна : На сплетам ткаенина е мека, мазна, лесна и дише, одговараат за сите сезони.Облека за Нега : Машина перат, фен пријателски, не се мијат со архивиран облека или други хард објекти.Прилики : На mockneck џемпер е одлична за секојдневно носење, секојдневен, спорт, канцеларија, партија, било grandly одмор и училишна активност, итн.Напомена : Pls се однесуваат на нашата големина на табелата во слика (не големина на табелата); Нашиот модел Хенк носи Средни и тој е 6'17 фт, 178 lb.Најновата Мода во Лето 2021, Кратки Ракави, Плетени Џемпер, Т-Маица, Доведе Моден Тренд.Се потсмеваат на turtleneck џемпер е разноврсна и може да ги задоволи сите ваши тимови потреби, таа е одлична за сите годишни времиња и ситуации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите