.

.

Жените Активни Суичери Есен Мрачно спојување Долг Ракав Блузи Качулка Блуза Тинејџерски Sweatshirt Pullovers со Џеб

Жените Активни Суичери Есен Мрачно спојување Долг Ракав Блузи Качулка Блуза Тинејџерски Sweatshirt Pullovers

мислење на клиентот:

DEN 1082.40
Достапност
Во достапна форма

Топла Продажба 2021 Целата Продавница Промоција на Продажба се Нудат од страна на JIANHAO. ✿Не грижете се - 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво. ✦Карактеристики : Случајни Долг Ракав Туника Блузи, Солидна Боја Т Кошули, Со Прост Основен Tees.Супер Меки и Доволно Долго за да се Носат со Leggings и Чизми.Лабава Доволно за да се Покријат Круша Форма. ✦Натпревар : Тоа е Топло и Удобно под Јакна/Палто во Зима.Едноставно Основните Tshirt е Совршен со Фармерки, Leggings, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед.Мора да се Има Женска Блузи во Вашата Гардероба. ✦Ocassion : Погоден за Повик за Дневно/Travel/Home/Одмор/Shopping/Street/Партија/Отворено/Клуб да се Носат.Облечени за Сите Сезони Особено Есен и Зима. ✦Облека Нега : Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/хлор/Нема Сува Чиста.Ве молиме Погледнете го Големина на Табелата пред да Нарачате.Било која друга несоодветна Прашања, ве Молиме Контактирајте со нас Слободно!. ❤црисс крстот блузи, за жени,лето резервоарот блузи, за жени,еден рамо врвот,везени блузи, за жени,оглавник врвот бански костуми perfect за жени,жените резервоарот блузи,оглавник врвот,јога блузи, за жени,тренингот врвот,жените tunics,tunics или блузи да се носат со leggings,краток ракав tunics за жени,плус големина tunics за жените,tunics за жените,tunics,женска tunics,tunics за жените да носат со leggings,без ракави tunics за жените,долго tunics за жените да носат со leggings,плус големина tunics,лето tunics. ✿Добредојдовте на JIANHAO Продавница✿➤Постојат многу различни стилови на блузи♥ СТИЛ : Случајни, Чешка, Ретро, Симпатична, Убава, Едноставен, Елегантен, Крпеница, Крстот Црисс, Солидна Боја Streetwear и така натаму♥ Шема : Копчето Надолу, Plaid, Цвеќиња, Вратоврска Јазли, Polka Точка, Роза, Ленти, Lapel, Sequins, Везени, Сончоглед, од Тебе, Пресврт Јазол Врвови За прашањето ★ Зошто да изберете нашите производи?Нашите производи се со добар квалитет и цена е многу разумен.Меки и удобни ткаенини, едноставен и класичен дизајн направи да се чувствувате одлично!♥ Големина на прашањето : П : јас обично носат големина средни и сум малку загрижен за големина.Она што големината треба да го цел?A : Ние сме Азија големина, падот помала од НАС големина, па јас ви препорачуваме да изберете една големина или две поголем од вообичаениот големина, тоа ќе биде повеќе опуштени и задоволни.♥ Услуги на клиентите прашање : П : порачувам големина Метри, но мислев дека тоа е премногу мал.Сакам да се префрлат на големината Л : Во тој случај, јас може да го препрати што поголем еден за слободни.Можете да ја задржи претходната.Може да се даде или да донирате на вашиот friends Q2 : Што треба да направам ако облека имаат проблеми?А2 : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ветуваме дека ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа да ги реши вашите проблеми.♥ Превозот прашање : П : Колку долго не ги преземе испорака?О : Стандардниот превозот : 10-15 дена; Забрзана испорака : 3 до 6 дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите