.

.

LOVIVER 2 парчиња Брзо се Поврзете Конкретни Мешајќи Гребло, 2.56 Дијаметар x16.54 Должина, за 5 Литри Миксери

LOVIVER 2 парчиња Брзо се Поврзете Конкретни Мешајќи Гребло, 2.56 Дијаметар x16.54 Должина, за 5 Литри Миксери

мислење на клиентот:

DEN 1725.60
Достапност
Во достапна форма

Тоа може да се користи со било електрична енергија вежба.Разноврсна : микс боја, кал, гума мувла соединение, домашно перење детергент / сапун, итн.Совршен кал и боја миксер ножот за мешање во 1 до 5 литри кофи.Повеќе издржливи, со облечени слој, полесно да се чисти од други кал миксер вежба битови.Хексадецимален главата дизајн за оние кои не се лизгаат, додека мешање на бои, кал, инјекциска смеса и повеќе.Опис : - Тоа може да се користи со било електрична енергија вежба - потрајни, со облечени слој, полесно да се чисти од други кал миксер вежба јогурт - Совршено кал и боја миксер ножот за мешање во 1 до 5 литри кофи - Хексадецимален главата дизајн за оние кои не се лизгаат, додека мешање на бои, кал, инјекциска смеса и повеќе - Повеќенаменски : микс боја, кал, гума мувла соединение, домашно перење детергент / сапун, итн.Спецификација : - Материјал : Железо со голи слој Боја : Црвено - Големина (Должина x Алатка Малку Дијаметар) : Прибл. 420x65mm/ 16.54x2.56 inch Package Вклучува : 2 Парчиња на Боја и Кал Миксер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите