.

.

Gedore 1.72/3 Топката заеднички puller 27x, 56mm x 60mm

Gedore 1.72/3 Топката заеднички puller 27x, 56mm x 60mm

мислење на клиентот:

DEN 2266.80
Достапност
Во достапна форма

За едноставна и штета-бесплатно отстранување на топката пиновите на патеката прачки и да се поттикнат прачки.Typ : м 18x1, 5 x 80. Материјал : метал.Од мал "Bergische" гради за да меѓународно успешна компанија : на овој ден, со највисок квалитет, во согласност со клиентите близина и интелигентни корпоративните одлуки имаат облик GEDORE е приказна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите