.

.

16pc Задник Заварување Стеги Заварување Лим Авто Автомобил Вратата на Кожата Панел Фендер Нови

16pc Задник Заварување Стеги Заварување Лим Авто Автомобил Вратата на Кожата Панел Фендер Нови

мислење на клиентот:

DEN 693.60
Достапност
Во достапна форма

Задник Заварување Стеги 16 Компјутер за Оваа група на задник заварување стеги обезбедува работа парчиња да се направи прецизност задник завари и на работ на работ заварување.На заварување стеги се изработени од челик со цинк позлата да се спротивстави на ' рѓа и се едноставни за да инсталирате или отстраните.Голем сет од стеги за било заварување комплет!.Одржува 0.40 во.јазот помеѓу панели за работ на работ заварување Челик со цинк позлата да се спротивстави на ' рѓа Идеален за директно или криви панели Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Спецификации Name Butt Заварување Стеги 16 Pc SKU60545 Brand Chicago Електрично Заварување Material Steel Quantity16 Производ Height1 во.Производ Length2-3/16 во.Производ Width1 во.Превозот Weight2.5 lb.Опис Задник Заварување Стеги 16 Компјутер за Оваа група на задник заварување стеги обезбедува работа парчиња да се направи прецизност задник завари и на работ на работ заварување.На заварување стеги се изработени од челик со цинк позлата да се спротивстави на ' рѓа и се едноставни за да инсталирате или отстраните.Голем сет од стеги за било заварување комплет!Одржува 0.40 во.јазот помеѓу панели за работ на работ заварување Челик со цинк позлата да се спротивстави на ' рѓа Идеален за директно или криви панели Лесно да се инсталира и да ги отстрани Спецификации Name Butt Заварување Стеги 16 Pc SKU60545 Brand Chicago Електрично Заварување Material Steel Quantity16 Производ Height1 во.Производ Length2-3/16 во.Производ Width1 во.Превозот Weight2.5 lb.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите