.

.

Платина или Злато Позлатен Sterling Silver Принцеза-Намалување на 3-Камен Прстен направен со Сваровски Циркони

Платина или Злато Позлатен Sterling Silver Принцеза-Намалување на 3-Камен Прстен направен со Сваровски Циркони

мислење на клиентот:

DEN 576.00
Достапност
Во достапна форма

Platinum позлатен Sterling Silver кој Принцеза-Намалување на 3-Камен Прстен, утврдени со Сваровски Циркониум (1 cttw).Големина 5 прстен.Секој Сваровски Циркони е Ласерски Врежани како печат на автентичноста и гарантира највисок квалитет на дијамант simulant во светот.Увезени.Овие парчиња сребро се изградени за долговечност.Ова парче карактеристики на метал позлата или трепка, или electrocoating за повеќе lustrous изглед, но тоа може да се носат надвор со долгорочни или тешки употреба.За да се обезбеди долговечност на вашиот галвански елементи продавница вашиот накит во темно, ладно, суво место, како што се торбичка или воздух тесни кутија и да се избегне триење галвански елементи заедно.Исто така, обидете се да се избегне изложување на производи за чистење и парфем кој може и негативно да влијае на вашите предмети.Вашата локална jeweler може да ве советува вас каде да го испратите вашиот накит ако некогаш како нив replated.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите