.

.

Urns Пепел Погребот на Мажите Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Волфрам Челик Прстен СВТ-001G,Rosegold,13,Големина:7,Боја:Злато Милениче Спомен Куче, мачка Urn (Боја : Злато,

Urns Пепел Погребот на Мажите Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Волфрам Челик Прстен СВТ-001G,Rosegold,13,Големина:7,Боја:Злато

мислење на клиентот:

DEN 1360.80
Достапност
Во достапна форма

1*Искра блесне во секој агол.Авто-задоволни, надмоќно уште. 2* Згодна и ненаметлива, текстурата на хард бран атмосфера, неуништив карактер истакнува конотација на мажите. 3* мажите, исто така, треба додатоци, овој додаток е исклучително чиста, чиста и ниско-клуч. 4* Нека човекот сјај, блесок во очите на светот, и тоа може да се одрази сјај на блесне насекаде. 5* убав начин, удобно дизајн, без разлика на кој начин, ќе ти го привлече вниманието на другите, се создаде еден поинаков!.Големина : 13 | Боја : Злато.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите