.

.

Мачка на Прозорецот Костур Големи Kitties Сончево Кревет До Стабилна ПВЦ Рамка Мачка Лицето Hammock Совршен со Затоплување Кревет (Двојно Слоеви, Сина)

Мачка на Прозорецот Костур Големи Kitties Сончево Кревет До Стабилна ПВЦ Рамка Мачка Лицето Hammock Совршен

мислење на клиентот:

DEN 1308.00
Достапност
Во достапна форма

На голема МАЧКА КОСТУР СЕДИШТЕ чаши тежат и до 20 килограми и да понуди поголема сигурност и долговечност во сончева светлина и топлина во споредба со други дизајни.Unexposed остри метални ја штити вашата мачка од било какви потенцијални штета!.Храна одделение дише мозаик мрежа покрие - мрежа поклопецот е целосно отсечени од храна одделение и дише placemat материјал.Водоотпорен, дише и издржливи.Лесен за чистење!Вашата мачка треба да има удобен и луксузен прозорец креветот за да се сончаат или се види на птици надвор!.Простор за заштеда на енергија, без потребни алатки - 6 големи вшмукување чаши може да се користи за да се одржи простор за заштеда на мачка прозорец лигњи на прозорецот стакло во прашање на минути.Не се потребни алатки!Ве молиме имајте во предвид : минимум прозорец големина потребни за оваа висина е W 30 x H 26 инчи.Важно Белешки - Секогаш чист windows и вшмукување чаши пред ставање.Ако има вода во прозорец, вшмукување чаша не ќе се држи.Види инструкции за инсталација.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Приклучи се на шопинг количка сега и да даде вашата ПРЕКРАСНА МАЧКА мачката прозорец лигњи hammock како сончање простор!.Го опишуваат без разлика дали сте се уште се загрижени за изборот на подарок за една мачка?Тука, постои мачка hammock дека може да обезбеди висока позиција за вашата мачка, ужива во сонцето и природата, и сон на тоа.Она што една прекрасна сцена.Дури и во зима, топол кревет е совршен.Еко-пријателски material PP вшмукување чаша, ПВЦ рамка, за околу рака, издржливи ткаенини капак.Лесно да се install Easy да ги следат водич за брзо и лесно да се оцени без алатки.lasting Tested со индустриска сила вшмукување чаши за максимална лепливоста и супер здрав ПВЦ цевки за поголема стабилност.Забава и training The прозорец-монтирани мачка кревет обезбедува удобен и засолниште кој им овозможува на вашата мачка да уживаат часови на уживање.Нека вашата мачка да влезат на нови пејзажи, без ризик на отворено.Важни совети - за Да се избегне намалувањето на вшмукување чаша, бидете сигурни дека вшмукување чаша и прозорецот се чисти. - Инсталирајте белата вшмукување чаша прв, а потоа го инсталирате транспарентен вшмукување чаша.Дека ќе биде повеќе фиксна. - Проверка на вшмукување чаши редовно да бидете сигурни дека тие се целосно ангажирани.Бидете сигурни дека вшмукување чаша е чист и слободен од остатоци.Ако треба да се исчисти вшмукување чаша, се мијат со топла сапуница вода и потоа исушете го нежно со lint-слободен крпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите