.

.

qiqi чување-Складирање Кеси Домаќинство Вакуум Торба со Туристички Рака Пумпа, Електрична Пумпа, Компресија Торба, Повеќе (Боја : Електрична Пумпа)

qiqi чување-Складирање Кеси Домаќинство Вакуум Торба со Туристички Рака Пумпа, Електрична Пумпа, Компресија

мислење на клиентот:

DEN 1533.60
Достапност
Во достапна форма

★Со цел да се направи вашата шопинг процесот повеќе пријатно, ќе добиете вашите омилени производи во рок од 20 дена. ★Да зачувате простор : save 3 пати простор за складирање.Апсорбираат секој малку на воздух, додека таа е толку тешко како на подот.Спаси 80% од оригиналната обемот на јоргани, перници, облека, џемпери и ќебиња. ★Вакуум компресија торба : зголемување на простор за складирање на вашиот плакар, шкаф, гаража, подрум, таванот и куфер, без tidying до, и да се држат настрана од прашина или нечистотија.Нашиот простор за заштеда торба усвојува двојно патентите и запечатување и течење-доказ технологија, која може да се зголеми на воздухот празнење без грижи. ★Патување пумпа и лесен за употреба : погоден за секое домаќинство рака пумпа, електрична пумпа или правосмукалка, можете лесно вакуум се спаси сите ваши ретки нешта, тоа е добар помошник за организирање и чување на предмети. ★Компресија торба е добар помошник за да ви помогне да ги организирате вашата куќа.Тоа ќе го зголеми вашиот простор за складирање и да ја задржите вашиот дом чисти. ★Детали за производот : Идеална големина : 70cm X100cm, 80cm X100cm, 130cmx90cm, 130x130cm, 4 големини, за да изберете од, можете да изберете големина сакате.Употреба : 1. Пати облека и перници уредно и ги стави во торба. 2. Затворете ја кесата и слајд на патент 2-3 пати на вреќа. 3. Користете електричен воздушна пумпа или со рака пумпа за да се извлече од сите воздухот. 4. По сите воздухот е составен од, веднаш се покрие три запечатени турбина вентили, и постојано се провери дали тие се целосно запечатени.Ако постои какво истекување, повторете горните чекори.Применливи предмети : Голема големина 70 X100cm може да се сместат околу 7 catties на јоргани или 1.5x1.8 метри на quilt The king-size 80x100 може да се одржи околу 8 catties на јоргани или 1.8x2 метри од ватенка, и супер-големи 110 X100cm може да се одржи на 15 catties на јоргани или 2x2.4 метри на ватенка.100% задоволни : Ние обезбеди надоместоци и замени.Ако некој производ не ги исполни вашите барања, само нас контакт и ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.★Информација за производот : име на Производ : Вакуум торба/компресија bag Product боја : transparent Product материјал : PA+ЈП material Product Количина : 2 pieces Product големина : 70x100cm, 80x100cm, 130x90cm Compression форма : торба притисок вшмукување тип★Забелешка : ве Молиме да стиснете на патент да се осигура дека патент е целосно стегната, и никогаш не се отстрани заптивка од снег.Инаку торба не може да се vacuumed.Доколку чантата е целосно поштенски код.Претпазливост : производот е мерени рачно, ако постои разлика на 1-3мм, ве молам, прости ми!Производот слики од нашата продавница се реални снимки.Сепак, неизбежно е дека различни монитори може да предизвика суптилни боја разлики.Ние ќе ја испорача стоката до вас со најголемата брзина, ве молиме да бидат сигурни да се купи и да се чека трпеливо!Ако имате било какви прашања во врска со приемот на стоката, можете да не контактирате во секое време, ние сме многу среќни да бидат во можност да ви послужи, и гарантираме за да ви овозможи со задоволително услугата искуство!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите