.

.

WCN Складирање Организација Простор Saver Торба за Чување Господар Sealer Вакуум Кеси за Складирање Кеси Мали Патување Електрична Пумпа Облека Складирање Кеси (Боја : 8, Г?

WCN Складирање Организација Простор Saver Торба за Чување Господар Sealer Вакуум Кеси за Складирање Кеси Мали

мислење на клиентот:

DEN 1654.32
Достапност
Во достапна форма

Складирање кеси погоден за чување на beddings, постелнина, ќебиња, облека, завеси, палта, ќебиња, перници, јакни, утешители, крпи, јоргани.Одлично за патување.Чувајте вашиот Оф-сезона облека и кревет linings.Одличен помошник за вашето патување и да се пресели во секојдневниот живот.Не треба да потрошат многу време за чистење на вашиот плакар.Мала големина за сит празник куфер.Може да се стави на вашата облека или qulits без да се грижите.Ќе бидете изненадени колку екстра простор ви треба околу вашиот дом кога користите овие здрав, долготрајни вакуум кеси за складирање.Име на производ : Складирање Bags Material : Plastic Diameter : Како shown Color : Clear What ќе добиете : Складирање Bags Electric Пумпа X 1 (Напон:110 V—220 V)Напон конвертор X 1 (Напон : 100~120 V) Погодни за 110v да 220 v напон.Локалните приклучок може да се користи.Пакет Количина на Простор за Заштеда на енергија Торба : 3/5/8/10 Packs Kindly Забелешка 1. Не чувајте предмети со остри агли.2. Бидете сигурни дека сите предмети се исуши пред пакување нив.3. Обидете се да не ги споделите со вашите објект надмине стоп линија.4. За да се обезбеди дека патент е целосно затворен, лизгајте ги прстите долж патент песна.Ве молиме проверете ја големината и количината на производот пред да нарачате.Ако имате било какви прашања во врска со нашите вакуум кеси, ве молиме испратете ни e-mail.Ние сме среќни да одговориме на вашите прашања.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите