.

.

Vomactco Тешки крупните Складирање Торба, Складирање Tote за Простор за Заштеда на енергија, се Движат, Кампување, Патување, Со Рачки или Ранец Ремени (Справува со поставу

Vomactco Тешки крупните Складирање Торба, Складирање Tote за Простор за Заштеда на енергија, се Движат, Кампување,

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

????Одлична алтернатива за да се движат кутии.Овие се движат торби, не може да се користи за движење, но, исто така одличен избор за да зачувате простор и организирање на предмети. ????Издржливи, Здрав, Еднократно.Овие чанти се направени од 80% еколошки рециклирани материјали плус 20% нови материјали.Почитување на животната средина е нашата посветеност кон природата. ????Деталите ја прават разликата.Типот со рачка рака мерки 26.8"x15.8"x13.8", обемот на секоја кеса е 22 литри и Тоа може да се одржи до 60 килограми.Материјал на овие кеси се 180 G полипропилен (водоотпорен, затегнувачка, солза-отпорни, абразија-отпорни). 900 D висока јачина на најлон рака, 1.2 инчи широк (проширува дизајн, повеќе удобен за носење).Нема. 5 смола патент (мазни и се чувствува блиску, подобро од металните патенти). ????Двете рака и рака на рака усвојат преку-тип на дизајн за да се обезбеди подобро товарот капацитет. ????Мулти-цел употреба.Благодарение на своите одлични материјали и дизајн, тоа е не само добар помошник за време на вашиот потег, но исто така може да се користи за чување облека, кампување материјали, алатки, и underbed складирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите