.

.

Тешки Меморија и се Движат Кеси - Трајни Отпорен на Вода Totes 600 Denier Најлон со Патент Затворање Ранец се Справува со Компатибилен со IKEA Frakta Рака Коли Кутии за Отпадоци

Тешки Меморија и се Движат Кеси - Трајни Отпорен на Вода Totes 600 Denier Најлон со Патент Затворање Ранец се

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ & ТЕШКИ : Овие чанти се направени од издржлив 700 Denier Најлон.Тие ќе безбедно да се држи до 50lbs.ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 28" L X 11.5" H X 18.5" Г - 20 Литри Волумен.Многу простор за складирање и заштита на само за било кој предмет.МУЛТИ УПОТРЕБА : Овие екстра големи складирање кеси се одлични за пакување материјали за движење , чување и транспорт на сите видови на предмети, од облека, играчки, перници, обувки, постелнина , материјали, листови, ќебиња , постелнина, утешители ,перење и повеќе!Овие кеси се совршен за патување кога ќе имаат дополнителни работи кои нема да се вклопи во вашиот багаж или ако дојдеш дома со екстра работи на вашето патување.Од суштинско значење материјали за колеџ ученичкиот дом!Овие кеси се компатибилни со IKEA Frakta Рака Коли.УДОБЕН : совршена алтернатива за да се движат кутии, овие кеси може да биде укината до целосно рамен и во мали димензии за лесно складирање во некоја фиока, гаража, во плакарот , автомобил или багаж.ЗДРАВ И ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Поставување на долго носат ремени, како и дополнителни задната страна ремени кои ќе ви овозможи да се носат во торба како ранец.Earthwise крупните Складирање Кеси се совршен за чување и транспорт на облека, книги, чевли, списанија, весници, перници и ќебиња или нешто друго, можеби ќе сакате да ги чувате и да ги заштитат.Овие чанти се направени од тешки солза отпорни 140 грам ламинат полипропилен.На рачки се направени од дебел, трајни поли webbing.Еве само неколку начини на овие повеќенаменски кеси може да се користат : За чување облека, книги, чевли - сите видови на разно работи Совршен за чување на постелнина, перници и ќебиња Чување на Божиќ оркестарот како светла, украси и украси се Движат : овие кеси се фантастични за движење.Тие ќе го заштити само за било која ставка од гребење и оштетување кога се движат.Колеџ Студентите кои се движат во или надвор од ученичкиот дом, овие ќе се добие работа лесно.Патување - овие кеси може да се провери и да се користат да се патува со кои било предмети што не го сакате во вашиот багаж.Се направи многу на шопинг на патување?Овие се совршени за донесување дома сите дополнителни работи ќе купи дека нема да се вклопат во вашиот багаж!Облека или други POP-UP Продавници - Овие се одлични за превоз на предмети за продажба, добавувачот емисии, конвенции, домашни лица или pop-up продавници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите