.

.

yotijar Електронски Дигитални Виси Скала 300 КИЛОГРАМИ Тешка Должност

yotijar Електронски Дигитални Виси Скала 300 КИЛОГРАМИ Тешка Должност

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Tare функција, рачно и автоматски се одржи.Квалитетот интегрирано коло и издржливи оптоварување клетки.Челик оптоварување рецептор, алуминиумско куќиште.Автоматско исклучување, доцнењето прилагодливи.LCD дисплеј со назад светлина.Опис : Квалитет на интегрирано коло и издржливи оптоварување клетки. - LCD дисплеј со назад светлина. - Челик оптоварување рецептор, алуминиумско куќиште. - Tare функција, рачно и автоматски се одржи. - Автоматско исклучување, доцнењето прилагодливи. - Smart Енергија-заштеда : 3*AAA батерија со ниска потрошувачка на енергија дизајн,батерии не се вклучени.Спецификација : - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик +Алуминиум - Боја : Случајни Боја(Портокал Црвено; Сино) - Големина : Прибл. 265x81mm/10.43x3.19inch Package Вклучува : 1 парче Дигитална Виси Scale1 парче 1 парче Latch1 парче Гума Band1 парче Screw1 парче Hook Note : Pls дозволете грешка на 1-3мм, поради разликата на прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите