.

.

jinyiSHOP Проектор Стојат Проектор Планината Tripod Проектор Кат Штанд Носителот 360°Вртливата Топката Главата со Висина од 29 до 57 Инчен Оптоварување 4.4 lbs Проектор Планина

jinyiSHOP Проектор Стојат Проектор Планината Tripod Проектор Кат Штанд Носителот 360°Вртливата Топката Главата

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Пренослив Проектор Стојат Tripod,Компјутер стојат погоден за фаза и студио или дома.Црно во прав-обложени заврши мешавини и со мнозинство на дом и канцеларија средини.Големината на телескопски пол на Проекторот Кат Штанд е 75-145 cm/29.53-57.09 инчи.Солидна Челичната Конструкција го прави овој таванот и ѕидот проектор планината можност за поддршка до 4.4 фунти.На tripod донесува напредни и издржлив материјал за поддршка на вашите уреди, секогаш можете да добиете стабилни и поголема визија.Име на производ:Проектор Кат Standproduct Материјал:Јаглероден челик + ABSProduct Големина:големината на телескопски стап е 75-145 cm/29.53-57.09 inches Product Боја:Black Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Проектор Кат Штанд што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Да се биде одговорен продавачот, клиенти'satisfaction е нашата цел, ако имате било какви проблеми или сугестија, ве молиме да ни кажете, ние ќе ми биде драго да слушне од страна на купувачот и да се обиде да помогне да се реши проблемот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите