.

.

Проектор-Опрема лцд Проектор Таванот Планината за EPSON EX31 EX31B EX51 EX71 EX3200 EX5200 EX7200

Проектор-Опрема лцд Проектор Таванот Планината за EPSON EX31 EX31B EX51 EX71 EX3200 EX5200 EX7200

мислење на клиентот:

DEN 1372.80
Достапност
Во достапна форма

БРЗА ИСПОРАКА : Сите проектор месеци испраќаат преку USPS Приоритет Пошта (2 до 3 дена услуга).Загарантирана да одговара на EPSON EX31 EX31 B EX51 EX71 EX3200 EX5200 EX7200 проектор.Поставува проектор само 5" од таванот.Прецизност Машински Алуминиумски Дизајн - 100% Алуминиум.Поддржани од страна на ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА и 100% Пари Гаранција за враќање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите