.

.

BrightFootBook Задниот Браник Влече Приколка Hitch Примачот за Полнење, за 2003-2020 LandCruiserPrado, Без Дупчење што се Бара,Влечење Автомобилот Забавува Кука,Landcruiser-Eaglebeak

BrightFootBook Задниот Браник Влече Приколка Hitch Примачот за Полнење, за 2003-2020 LandCruiserPrado, Без Дупчење

мислење на клиентот:

DEN 2193.60
Достапност
Во достапна форма

【HITCH ПРИЕМНИК】 : Задните приемник hitch Компатибилен за 2003-2020 P-радо и Land Cruiser.Совршен за секој влечење или влечни возила или приколки. 【ВИСОКА ДОЛЖНОСТ ВЛЕЧЕЊЕ КАПАЦИТЕТ】 : Добијте повеќе направено со супериорен влечење капацитет на оваа топка и pintle кука комбо.Комплет вклучува приемник hitch, инсталација на хардвер.Ќе биде опремен за добивање на вашата опрема да каде и авантура. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : Нема Дупчење Потребно.Директни Топ-На Инсталација.Совршено одговара со Оригинални Монтажа Поени.Нека ви го користат послободно, заштеда на време и напор. 【ЌЕ НЕ 'РЃА ИЛИ ПАУЗА】 : Тешки Челична Конструкција Дебели Завари за Супериорна Сила Изграден за долготрајна Издржливост и' Рѓа-отпорни, прав обложен за долготрајна отпорност на корозија.Може да бидат сигурни да го користите за долго време. 【100% СОВРШЕНА УСЛУГА】 : Нашите производи се точно тестирани и сакани, затоа што веруваат дека заслужуваат најдобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Зошто ни е потребна нашата забавува кука?Влечење куките се бара кога возилата на семејството и пријателите, не може да се отвори нормално во текот на патувањето.Забавува куките се потребни, кога има премногу багаж за време на патувањето.Може да се спречи автомобили од задниот крај судир.1.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ : Pintle кука hitch обезбедува тешки-должност за влечење capabilities2.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : се Поврзува идеално да се качи receiver3.СИЛНА : 6000 lb бруто влечење тежина карактеристики неверојатно влечење strength4.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : -Не е потребно дупчење.Директни топ-на Инсталација.5.ЧИСТ ПОГЛЕД : Прав грб заврши прави за чиста изгледаат и се спречува гребнатини★Производ конфигурација : 1× Тешки Приколка Hitch Примачот за Полнење Нашите hitch примачот за полнење се вашиот најдобар избор.Совршен за секој влечење или влечни возила или приколки.Не двоумете се!Цел сега!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите