.

.

JUSTYINUO Филтер Страна Четка Ролери Четка Прашина Торба Одговара за Робот Правосмукалка Бот Z10 Про L10 Плус Замена Додатоци Силна Вшмукување Чистачи Додатоци

JUSTYINUO Филтер Страна Четка Ролери Четка Прашина Торба Одговара за Робот Правосмукалка Бот Z10 Про L10 Плус

мислење на клиентот:

DEN 578.88
Достапност
Во достапна форма

Како дел од нормалното одржување, тоа лесно може да се расклопуваат и да се замени.Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.На страна четка им овозможува на вашата правосмукалка да навлезат длабоко во тепих за повеќе темелно чистење.Лесно се справи со стапалки на подот.Добредојдовте на нашиот магазин, нашата продавница гарантира дека сите производи се 100% сосема нов и висок квалитет!Како дел од нормалното одржување, тоа лесно може да се расклопуваат и replaced It е најдобро да го замени резервни делови секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи на врв performance Suitable одговара за Бот Z10 Про L10 Плус Робот Правосмукалка Cleaner Package Содржина : 1*ролери четка+2*филтер мрежа+2*несакани четка+2*прашина bagnotes : 1. Поради разни фактори, како што се осветленост на дисплејот и светлина од светлината, вистински боја на производот може да биде малку поинаков од веб-страницата слика.2. Ве молиме овозможи податоците да имаат мало отстапување од прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите