.

.

Индустриска Машина за Шиење Табела Менгеме на Работно Светлина Светилка

Индустриска Машина за Шиење Табела Менгеме на Работно Светлина Светилка

мислење на клиентот:

DEN 600.00
Достапност
Во достапна форма

Овој висок квалитет на работа светлина е целосно прилагодлив во секоја насока и карактеристики на порцелански приклучок, пресврт на-исклучување, тешки-должност сенка, и сите-челична конструкција.Обезбедува единствен, висок интензитет на осветлување на работа област.Не алатките кои се потребни.Глава дијаметар : 3-7/8".C-стегач за монтажа тип.Доаѓа со AC ѕиден приклучок.Користи стандардна сијалица.Бренд Нови Индустриски Машина за Шиење Менгеме на Работно Светлина.Овој висок квалитет на работа светлина е целосно прилагодлив во секоја насока и карактеристики на порцелански приклучок, пресврт на-исклучување, тешки-должност сенка, и сите-челична конструкција.Обезбедува единствен, висок интензитет на осветлување на работа област.Не алатките кои се потребни.Глава дијаметар : 3-7/8" C-стегач за монтажа тип Доаѓа со AC ѕиден приклучок Користи стандардна сијалица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите