.

.

Cutex Чисти Заврши Долго Core Hemmer Папка Прилог За Индустриски Машини За Шиење 2

Cutex Чисти Заврши Долго Core Hemmer Папка Прилог За Индустриски Машини За Шиење 2

мислење на клиентот:

DEN 1030.80
Достапност
Во достапна форма

Чиста Заврши Долго Core Hemmer за Индустриски Машини за Шиење.Овој висок квалитет Долго Core Hemmer се користи за завеси, кошула фронтови, чаршави, навлаки, итн.Долго јадро обезбедува целосна контрола на високи брзини за континуирано долг рок hemming.Полите Големина 2".Оваа Hemmer може да се swinged настрана кога не е потребен и не мора да бидат отстранети од машината.Hemmer доаѓа со две прилог монтажа палецот завртки.Со Cutex, можете да најдете се што ви треба за секое ниво на шиење ( и Дома и Индустриски за Шиење).Нашата мисија е да обезбеди добра производи до нашите клиенти со разумна буџет.Вие веќе не треба да избере помеѓу квалитет и достапност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите