.

.

Замена на Делови Додаток за iRobot Roomba 600 500 Серија 692 695 690 680 660 650 630 620 614 610 595 585 564 552 Правосмукалка Надополнување Комплет, 4 Филтер 4 Страна Четка 1 Наежвам & 1 Beater Четка

Замена на Делови Додаток за iRobot Roomba 600 500 Серија 692 695 690 680 660 650 630 620 614 610 595 585 564

мислење на клиентот:

DEN 479.04
Достапност
Во достапна форма

Оваа замена на делови комплет одговара за i Robot Roomba 500 Серија 536 551 552 564 585 589 595 & 600 Серија 610 614 618 620 650 651 660 680 690 695 692 (Не се Компатибилни за 645 и 655)роботски почиста. 1 сет Метежот-Слободен Остатоци Extractor + 4 парчиња Филтер + 4 Страна Четки со 2 четка во еден сет им помогне на вашите секогаш имаат еден филтер е подготвен да се користи.Само да се каже збогум на дена се грижиш за недостаток на дополнителни филтри за да го замени. ????Надгради 99.98 % Способности – Усвојување на две-во-едно дизајн и двоен слој за филтер. ????Квалитет Над сè Друго – Направени од најновите висока јачина на материјали, нашите 500 и 600 Серија Надополнување Комплет се дизајнирани да outlast. ????Лесно да се Инсталира Бесплатен вашите раце од комплицираните замена чекори.Без дополнителни алатки потребни.За да се осигура вашата вакуум функционира соодветно и оптимално, тоа е препорачувам да се замени 500 & 600 Серија Надополнување делови на секои 2-4 месеци, во зависност од вашите употреба.Замена на Делови Додаток за i Robot Roomba 600 500 Серија 692 695 690 680 660 651 650 630 620 614 610 595 585 564 552 Правосмукалка Надополнување Комплет, 4 Филтер 4 Страна Четка 1 Наежвам & 1 Beater Четка????1 сет Метежот-Слободен Остатоци Extractor + 4 парчиња Филтер + 4 Страна Четки со 2 четка во еден сет им помогне на вашите секогаш имаат еден филтер е подготвен да се користи.Само да се каже збогум на дена се грижиш за недостаток на дополнителни филтри за да го замени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите