.

.

Замена на Дел За Hoover Вакуум Префрлете се Притисни на Копчето Моќ Собранието Црна Одговара на Комерцијални CH50100, CH50102, EH50100 # 440002394

Замена на Дел За Hoover Вакуум Префрлете се Притисни на Копчето Моќ Собранието Црна Одговара на Комерцијални

мислење на клиентот:

DEN 227.28
Достапност
Во достапна форма

Дел No # 440002394. Се вклопува Во Модели # Вклопува Hoover Комерцијални CH50100, CH50102, EH50100 Модели.Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.Се вклопува Во Модели # Вклопува Hoover Комерцијални CH50100, CH50102, EH50100 Модели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите