.

.

Plier Алатка 100 ја Поставува 10 Бои Метални Копчиња за Шиење Шупливи Солидна Prong сврзувачки елементи, Измешани Бои Метал Прилепува Копчиња со Fastener Клешти Притиснете Ал?

Plier Алатка 100 ја Поставува 10 Бои Метални Копчиња за Шиење Шупливи Солидна Prong сврзувачки елементи, Измешани

мислење на клиентот:

DEN 407.28
Достапност
Во достапна форма

☆Професионални рака алатка претходно биле вклучени за поставување во ткаенина, кожа, платно и така натаму. ☆Висок квалитет carboon челик клешти за монтажа grommet сврзувачки елементи. ☆Отворот клешти е погодна за ремени, туш завеси, tote кеси, перници. ☆Мала тежина и компактен дизајн, тоа е многу погодно за вас да ги користите. ☆Клешти имаат челична каросерија со поцинкуван заврши, пластика-натопена рачка за удобност & не се лизга задржете.Plier Алатка 100 ја Поставува 10 Бои Метални Копчиња за Шиење Шупливи Солидна Prong сврзувачки елементи Опис Професионални рака алатка претходно биле вклучени за поставување во ткаенина, кожа, платно и така натаму.Висок квалитет carboon челик клешти за монтажа grommet сврзувачки елементи.Отворот клешти е погодна за ремени, туш завеси, tote кеси, перници.Мала тежина и компактен дизајн, тоа е многу погодно за вас да ги користите.Клешти имаат челична каросерија со поцинкуван заврши, пластика-натопена рачка за удобност & не се лизга задржете.Спецификација : Материјал : јаглероден челик.Боја : како на сликата шоу.Белешки : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Поради прирачник за мерење, таму ќе биде малку на грешка тука.Пакет содржи : 1 X Клешти 1 X 100 Сетови (50 Сета На Шупливи Копчиња + 50 Поставува На Тврда Копчиња).

Клучни карактеристики

Material:
carbon steel.
Color:
as the picture show.
Notes:
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions. :
Because of the manual measurement, there will be a bit of error here. Package include:
1 X Pliers :
1 X 100 Sets (50 Sets Of Hollow Buttons + 50 Sets Of Solid Buttons) :

Им се допаѓа и на купувачите