.

.

фишер 555008 DUOPOWER Ѕиден Приклучок, Црвена/Сива, 8 x 40 mm, Поставен на 100 Парчиња

фишер 555008 DUOPOWER Ѕиден Приклучок, Црвена/Сива, 8 x 40 mm, Поставен на 100 Парчиња

мислење на клиентот:

DEN 583.20
Достапност
Во достапна форма

Две компонента материјали за врвот оптоварување вредности и интелигентни функционирање во зависност од супстрат.Голема повратна информација (се чувствуваат-добар фактор) на приклучокот.Можете да се чувствуваат токму кога приклучокот е инсталиран совршено.Лесен за инсталација : тесен работ на приклучокот спречува тоа од паѓање подлабоко во ударна дупка.На serrated анти-ротација функција спречува ротација во ударна дупка за време на инсталацијата.Безбедна функции за цврсти (проширување) и шупливи и панел градежни материјали (виткање/knotting).Комбинација на две материјал компоненти за повеќе перформанси.Безбедна функции за цврсти (проширување) и шупливи и панел градежни материјали (виткање/knotting).Лесен за инсталација : тесен работ на приклучокот спречува тоа од паѓање подлабоко во ударна дупка.Најдобрите можни информации од сидро - ќе може да се чувствуваат дека сидро седи совршено.Туш завеса шини.Писмо кутии.Осветлување.Движење детектори.Знаци.Куќа броеви.Две компонента материјали за врвот оптоварување вредности и интелигентни функционирање во зависност од супстрат.Голема повратна информација (се чувствуваат-добар фактор) на приклучокот Можете да се чувствуваат токму кога приклучокот е инсталиран совршено.Тесниот plug rim го спречува лизгање во ударна дупка.На serrated анти-ротација функција спречува ротација во ударна дупка за време на инсталацијата.На фишер duopower е интелигентна 2-компонента приклучок со три производ функции.Интелигентни universal plug е погодна за Одредување на сите градежни материјали.Ова им овозможува на различни апликации со само еден приклучок.На фишер duopower само се приспособува автоматски на градежен материјал и трансфери највисок товари преку три производ функции на виткање, проширување и Knotting.Многу добар фидбек од приклучокот кога нарезници на завртката во генерира дополнителни безбедност.На фишер duopower 6 x 50, 8 x 65 години и 10 x 80, бидејќи на поголем енкориџ длабочина, се особено погодни за fixings во шупливи градежни материјали, aerated конкретни и за мостот гипс.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите