.

.

SIEMENS LF211NR 30 Засилувач, 2 Пол, 240-Volt, PLUG Спои, Општата Должност, W/N Отворено Отценети

SIEMENS LF211NR 30 Засилувач, 2 Пол, 240-Volt, PLUG Спои, Општата Должност, W/N Отворено Отценети

мислење на клиентот:

DEN 1559.52
Достапност
Во достапна форма

Отворено Општата Должност Безбедносен Прекинувач. 30 Amp. 2 И Пол, 3 Жица. 240 Volt.Приклучете Ги Спои.SIEMENS општата должност за безбедност прекинувачи имаат компактна големина, се коњски сили оценет, и имаат брз направи-брзо се скрши механизам.Сите прекинувачи се обезбедени со високо видливи "ON" и "OFF" показатели и padlocking одредби за рачка, а вратата.Сите прекинувачи се УЛ наведени и се погодни за бакар и алуминиум жица.Осигурувачи не се вклучени на fusible уреди и да го прифатат Lumiled база plug осигурувачи.Употреба HA тип центри ако е потребно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите