.

.

ИКТ Палка Радијатор Црево Barb Спојка со 1/8 NPT Порта 1-1/2 за да 1-3/4 Пареа Цевка Адаптер за LS Swap Пареа/Coolant Crossover Splice Дизајниран & Произведени во САД Голи Алуминиум AN627-27X125

ИКТ Палка Радијатор Црево Barb Спојка со 1/8 NPT Порта 1-1/2 за да 1-3/4 Пареа Цевка Адаптер за LS Swap Пареа/Coolant

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Удобно да додадете 1/8" NPT пристаништето во вашиот топ радијатор црево да се хранат вашиот цилиндар на главата crossover цевка за да се.Оваа фитинг има 1-1/2" barb и 1-3/4" barb.Направен во Вичита, Канзас од aerospace одделение, САД произведени палка алуминиум.Машински алуминиумски заврши.Пакетот Вклучува : 1 црево barb спојка.Интегрирани 1/8" NPT порта за пареа порта циркулација или друг колосек конекции.Направен во Вичита, Канзас од aerospace одделение, САД се произведени, палка алуминиум.Интегрирани 1/8" NPT порта за пареа порта циркулација или друг колосек конекции Направени во Вичита, Канзас од aerospace одделение, САД се произведени, палка алуминиум.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите