.

.

MELIFE 8 Pack 1 1/4 Инчи Круг Пластични Приклучокот, а 1.25 Не се Лизга Стол Капи Цевки, Цевки Крајот Капа, Трајни Столици Планирам

MELIFE 8 Pack 1 1/4 Инчи Круг Пластични Приклучокот, а 1.25 Не се Лизга Стол Капи Цевки, Цевки Крајот Капа,

мислење на клиентот:

DEN 144.48
Достапност
Во достапна форма

Ја спречува гребење на вашиот кат површина и го заштитува вашиот скап мебел кога мебел е преместена.Едноставна операција, дури и без други алатки.Направени од Високо Квалитетен Синтетички Каучук.За Мечување Мислења, Мебел Крајот Капи, Фитнес Опрема Крајот Капи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите