.

.

Yinpecly 8Pcs Превоз Завртки M6×30мм Круг Главата Плоштадот Вратот Гром сврзувачки елементи на 304 Нерѓосувачки Челик 1mm Теренот Тон Сребро.

Yinpecly 8Pcs Превоз Завртки M6×30мм Круг Главата Плоштадот Вратот Гром сврзувачки елементи на 304 Нерѓосувачки

мислење на клиентот:

DEN 294.96
Достапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : 8pcs x Круг Капа на Главата Нерѓосувачки Челик Плоштадот Вратот Завртки.Димензија : M6×30мм; Конец Должина : 25.6 mm/ 1inch; Завртка Род Должина : 30мм/ 1.18 инч.Материјал : Превоз Завртки се 304 од не ' Рѓосувачки Челик давајќи им еден од највисоките форми на отпорност на корозија.Ова ги прави совршен избор за употреба во било која средина (вклучувајќи ги и морските/saltwater).Нашите превоз главата завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав поставите, може да зависи превоз завртки да се одржи и последниот.Функција : Овој голем круг domed главата со цел да се елиминира потребата за миење; Плоштад вратот под главата помага само за заклучување.Yinpecly M6×30мм Круг Главата Плоштадот Вратот Гром Опис : 1. ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Превоз Завртки се 304 од не ' Рѓосувачки Челик давајќи им еден од највисоките форми на отпорност на корозија.Ова ги прави совршен избор за употреба во било која средина (вклучувајќи ги и морските/saltwater)2. ЗАВРТКИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Нашите превоз главата завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав поставите, може да зависи превоз завртки да се одржи и последниот.3. ПРЕВОЗ ЗАВРТКИ : Превоз завртки се desgined со голема мазна круг domed главата и плоштад вратот под главата.На голема глава помага да се елиминира потребата за миење и на плоштадот вратот е само дел за да се елиминира врти, како и потребата за возење алатка.Превоз завртки најчесто се користи за да се зацврсти дрвена дел или дрво или метал рамка.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон Површински Третман : Недовршени Тема Големина : M6 Навој Стандард : Метрички Систем Тема Должина : 25.6 mm/ 1.01" Завртка Род Должина : 30мм/ 1.18"Главата Кол : 13.1 mm/ 0.52" Главата Дебелина : 3.48 mm/ 0.14" Плоштад Вратот Ширина : 6.3 mm/ 0.25" Вкупна Должина : 33.48 mm/ 1.32" Вкупна Ширина : 13.1 mm/ 0.52" Вкупна Висина : 13.1 mm/ 0.52" на Теренот : 1mm/ 0.05"Пакет Содржина : 8pcs x Круг Главата Плоштадот Вратот Завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите