.

.

Thomson - 2TSR12WZMUU+950 - Microguide Assy, Dual Превоз, 950 мм L

Thomson - 2TSR12WZMUU+950 - Microguide Assy, Dual Превоз, 950 мм L

мислење на клиентот:

DEN 1476.00
Достапност
Во достапна форма

Линеарни Водич Железнички Превоз Собранија.Линеарно Движење.Моќта На Пренос.ЛИНЕАРНО ДВИЖЕЊЕ.Microguide Собранието Двојна Превоз Работи Царинење 4.00 mm Во/mm База Ширина 24 mm вкупна Висина 14 мм Железнички Висина 8.50 mm Железнички Должина од 950 mm Превоз Висина 10.00 mm Превоз Ширина 40 mm Превоз Должина 44.50 mm Превоз Дупка Големина M3x3.5/mm Број на Железнички Дупки 23 Статичен Капацитет 6080 Lb.Динамичка Носивост 4020 Lb.Максимална Брзина 3 Во/Sec Нерѓосувачки Челик Железнички Материјал Од Не ' Рѓосувачки Челик Железнички Заврши Широк Превоз Тип На Нерѓосувачки Челик Превоз Материјал Заптивки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите