.

.

Мека Памучна Постелнина Солидна Заврши Кавга Полите Половината Престилка Готвење Ресторан Бистри Половина Престилки со Џеб за Девојка Жени

Мека Памучна Постелнина Солидна Заврши Кавга Полите Половината Престилка Готвење Ресторан Бистри Половина Престилки

мислење на клиентот:

DEN 1183.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Памук + Лен Смеса.Мека , Шик.Кавга полите : Модерен заврши кавга полите.Ве мода, убава и елегантна!.Големи џебови : Десната страна има голема џеб, погодно привремено чување на вашите задолжителни предмети, да ги задржи вашите алатки, прибор и бележник на дофат.Големина : Престилка должина : 19.5"Половината ширина : 23"(исклучи половината појас)Прилагодливи половината појас : 27".Една големина одговара на повеќето.Повод : Совршен за готвење, печење, сликарство, чешлање, градинарство, чистење и тоа ќе биде одличен Престилка Подарок.Мека Памучна Постелнина Солидна Заврши Кавга Полите Половината Престилка Кујната Готвење Ресторан Бистри Половина Престилки со Џеб за Девојка Women Dimensions : Престилка должина : 19.5 inches Waist ширина : 23 инчи(исклучи половината појас)Прилагодливи половината појас : 27 inches Product Карактеристики : Материјал : Памук + Лен Blend Fishtail Заврши Кавга Полите дизајн со pocket Notice : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големини.За "Floosum" : Floosum нуди луксузен дизајн инспириран од модата да ви донесе висок квалитет на облека и додатоци за дел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите