.

.

2-Pack Snap На Цик Цак Presser Нога Замена за Брат XL4030 Машина за Шиење - Компатибилен со Дел #5011-4

2-Pack Snap На Цик Цак Presser Нога Замена за Брат XL4030 Машина за Шиење - Компатибилен со Дел 5011-4

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Up Start Компоненти Замена Snap На Цик Цак Presser Нога за Брат XL4030 Машина за Шиење.Количина : 2. Лесно да се замени и употреба, направете ја вашата машина за шиење работа како сосема нов.Погодна за разни видови на апликации за шиење.Во голема мера ја зголемуваат својата ефикасност и да се обезбеди проекти изгледаат професионално.Компатибилен со Дел #5011-4. 2-Pack Up Start Компоненти Замена Snap На Цик Цак Presser Нога за Брат XL4030 Шиење Machine Please answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Батеријата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите