.

.

Обновена Коника Minolta Bizhub C454 A3 Боја Ласерски Мултифункционален Копир - 45ppm, Копирање, Печатење, Скенирање, Мрежа, Автоматски Дуплекс, 2 Тави, Кабинет (Уверение Обновена

Обновена Коника Minolta Bizhub C454 A3 Боја Ласерски Мултифункционален Копир - 45ppm, Копирање, Печатење, Скенирање,

мислење на клиентот:

DEN 2356.80
Достапност
Во достапна форма

Стандардни опции : Копирање, Печатење, Скенирање, Автоматски Дуплекс, Мрежа.Брзината на печатење : До 45 страници во минута.Paper size : До 11" x 17" / A3. Хартија влез капацитет (спи / макс.) : 1200 листови / 6,650 листови со опции.Оваа машина е целосно реновирана во куќата од страна на овластени техничари.Доаѓа со 30-Ден Делови Гаранција.Машина бродови, со што-е потрошен материјал и кабелот за напојување само.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите