.

.

Остри MX-6070V A3 A4 Боја Ласерски Мултифункционален Копир - 60ppm, Копирање, Печатење, Скенирање, Автоматски Дуплекс, Мобилни Печати, Мрежа, Безжични 2 Тави, Стои

Остри MX-6070V A3 A4 Боја Ласерски Мултифункционален Копир - 60ppm, Копирање, Печатење, Скенирање, Автоматски

мислење на клиентот:

DEN 2059.20
Достапност
Во достапна форма

Стандардни Функции : Копирање, Печатење, Скенирање, Автоматски Дуплекс, Безжични.Брзината на печатење : До 60 страници во минута.Медиумите Големини : 11" x 17", 8.5" x 11", 8.5" x 14" А3/Tabloid или Книга, A4/Писмо и Правни).Хартија влез капацитет : 1,200 листови (стандард) / 6,300 листови (максимум со опции).Конфигурација : Копирање, Печатење, Скенирање, 2 Коцки и се Залагаме само. * Нема факс и finisher вклучени.Овие се користат машини кои се професионално обновена од страна на нашите во куќата тим на овластени техничари.Доаѓа со 30-Ден Делови Гаранција.Answer : ___________________________ NOTE : набавки како што тонери, fusers, и тапан единици се предвидени во просек за 30% и НЕ се ГАРАНЦИЈА.Ако ви е потребна 100% материјали, ние може да им се обезбеди на дополнителни трошоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите