.

.

Teerwere Деца Преносни Кошарка Обрачот Висина Прилагодливи Отворено Кошарка Стојат,Засилен Backboard Затворен детски Кошарка Рек Домашната Кошарка Рек Внатрешна и Надвор

Teerwere Деца Преносни Кошарка Обрачот Висина Прилагодливи Отворено Кошарка Стојат,Засилен Backboard Затворен

мислење на клиентот:

DEN 348.00
Достапност
Во достапна форма

Мини Кошарка Обрачот Систем вклучува висина-прилагодлив backboard, rim, пол, и база со тркала за да се задржи тоа екстра пренослив.Service : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во времето,ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Материјал : PE,леано железо,ПВЦ.Прилагодување на височината : 80-210cm.Силна ЈП backboard и база,убаво и безбедно backboard рамка и транспарентен одбор,основата е ролери и лесно да се движите.Погоден за внатрешна или надворешна употреба на рамна површина,Забавен начин за децата да научат кошарка, Лесно да се носат и продавница.Мали кошарка користи помалите судови,пониски кошеви,и помали одбиените топки Што е погодна за деца од сите возрасти.Со цел да се направи повеќе деца се изложени на кошарката,се посветам на децата интерес,и да се промовира децата физичко и ментално здравје вежба помалку изложување на електроника.Пакување листа : детски Кошарка Stand Note : 1. Поради разликите во стрелаштво светла, монитори, и личното разбирање на бои, може да биде благо боја разлики помеѓу фото и вистинскиот објект.На крајот, на вистинскиот објект ќе преовладува.2. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите