.

.

Божиќ Tapestry Ѕид Виси Замокот Tapestry Дедо Мраз Седи На Месечината со Снег Ѕид Ќебиња за Децата Спалната соба Дневна Соба Оркестарот Dorm

Божиќ Tapestry Ѕид Виси Замокот Tapestry Дедо Мраз Седи На Месечината со Снег Ѕид Ќебиња за Децата Спалната

мислење на клиентот:

DEN 306.96
Достапност
Во достапна форма

1. Изработен од Полиестер, мека, издржливи, кожата пријателски, лесен во тежина, лесно да се откажам или пак за внатрешна или надворешна употреба. 2. На seaming процес е исклучителна, природни и фирма, не е лесно да падне. 3. Оваа tapestry не е само еден ѕид виси, можете да го користите како соба декорација, таванот декорација, bedspread, пикник ќебе, туш завеса, мебел покритие, троседот капак. 4. Меки бои, таписерии и ивица декорација и светли линии ќе донесе повеќе трајни и хармоничен декорација на вашата соба.Детални изработка и квалификувани материјали го прават тоа многу популарни меѓу тинејџерите и возрасните. 5. Одлично за ѕид hangings, dorm украси, плажа фрла, пикник ќебиња, тремот hangings, маса крпа, креветот се шири, ги покрива троседот или совршен подарок за секоја прилика.Материјал : полиестер влакна (полиестер)Големина : 100*150 CM/130*150 CM/150*200 CMPacking : OPP bag Installation пакет : 2 клипови, 3 ноктите.1. Изработен од Полиестер, мека, издржливи, кожата пријателски, лесен во тежина, лесно да се откажам или пак за внатрешна или надворешна употреба.2. На seaming процес е исклучителна, природни и фирма, не е лесно да се падне off3. Меки бои, таписерии и ивица декорација и светли линии ќе донесе повеќе трајни и хармоничен декорација на вашата соба.Детални изработка и квалификувани материјали го прават тоа многу популарни меѓу тинејџерите и возрасните.4. Оваа tapestry не е само еден ѕид виси, можете да го користите како соба декорација, таванот декорација, bedspread, пикник ќебе, туш завеса, мебел покритие, троседот капак.5. Одлично за ѕид hangings, dorm украси, плажа фрла, пикник ќебиња, тремот hangings, маса крпа, креветот се шири, ги покрива троседот или совршен подарок за секоја прилика.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите