.

.

Шума Печатење Tapestry Ѕид Виси Tablecloth Плажа Ќебе Таписерии за Спалната соба/Дневна Соба/ученичкиот дом (5,150X130cm)

Шума Печатење Tapestry Ѕид Виси Tablecloth Плажа Ќебе Таписерии за Спалната соба/Дневна Соба/ученичкиот дом

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет 100% полиестер ткиво ткаенина, средна тежина, мека на допир, трајни производи за внатрешна или надворешна употреба, не исчезнат, без мирис, многу посилно и трае издржливост.Дизајниран за да додадете pop на живописни бои и космичка интерес на вашите ѕидови.Нашите таписерии се дизајнирани со помош на висок квалитет напредно дигитално печатење технологија која создава јасна и точна боја слики наменети за долго време за уживање и издржливост.Оваа шарени tapestry е голема како кул декор, таванот и ѕидот ќебе, ходникот, гаража, отворено тема партија позадина, den, дневна соба, канцеларија, dorm соба ѕид оркестарот, детска спална соба, простор ѕид уметност, плажа ќебе, излети, tablecloth, кревет фрлаат или го прави голем дар за деца, пријатели или семејството.Грижа Инструкции : Рака мие или машина за миење со ладна вода(помалку од 30 целзиусови степени), не кајгана.Пакет се Вклучени : Само Еден Tapestry (нема други предмети).Висок квалитет 100% полиестер ткиво ткаенина, средна тежина, мека на допир, трајни производи за внатрешна или надворешна употреба, не исчезнат, без мирис, многу посилни и трајност на трајни Дизајниран за да додадете pop на живописни бои и космичка интерес на вашите ѕидови.Нашите таписерии се дизајнирани со помош на висок квалитет напредно дигитално печатење технологија која создава јасна и точна боја слики наменети за долго време за уживање и издржливост.Оваа шарени tapestry е голема како кул декор, таванот и ѕидот ќебе, ходникот, гаража, отворено тема партија позадина, den, дневна соба, канцеларија, dorm соба ѕид оркестарот, детска спална соба, простор ѕид уметност, плажа ќебе, излети, tablecloth, кревет фрлаат или го прави голем дар за деца, пријатели или семејството.Грижа Инструкции : Рака мие или машина за миење со ладна вода(помалку од 30 целзиусови степени), не кајгана Пакет се Вклучени : Само Еден Tapestry (нема други предмети).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите