.

.

Линеарни ST-23A Надзор Бил Стапица Предавателот, Црна

Линеарни ST-23A Надзор Бил Стапица Предавателот, Црна

мислење на клиентот:

DEN 462.00
Достапност
Во достапна форма

Литиум батерија напојува.Тест LED.Пренесува повтори функција обезбедува сигурност.S1 формат.RF фреквенција : 303.875 MHz, 2.4" W x 4.5" H x 0.8" D. Nortek : Надгледувал Бил Стапица Предавателот Моделот ST-23 A Надзор Бил Стапица Предавателот е напојува батерија парични фиока бил стапица со вграден предавателот дизајнирани за употреба со Линеарна е S1 Формат примачите.Овој предавател може да се користи во различни мало задржете-up апликации.Детектор на движење за слаба батерија известување кога паричните фиока е отворен Алармот, врати, тест преноси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите