.

.

SPNEC Виси Декорација Подарок Метал Занаети Антички Домашната Птица Гнездо Дневна Соба Прозорец Градина Украси Ѕидот со 3 Ѕвона Правец на Chimes

SPNEC Виси Декорација Подарок Метал Занаети Антички Домашната Птица Гнездо Дневна Соба Прозорец Градина Украси

мислење на клиентот:

DEN 3325.44
Достапност
Во достапна форма

Метал занает љубов гнездо правец на бел украси, тоа е добра декорација дома.Направен од бакар, еден-парче, без лемење зглобовите, инкрустирани со rhinestones.Hangable, може да вшмукување, леплива дизајн, пеперутка форма pendant.Прекрасна декорација за автомобил, спална соба, бојадисана или дом, итн.Примена : дома декорација, партија декорација, chirstmas декорација.Име на производ : Ветрот chimes Color : Како е shown Material : Copper Size : Како Below Total должина : Околу 35cm House големина : Околу 12*11cm(L*W)Оддалеченост од ѕидот : За 7cm Metal занает љубов гнездо правец на бел украси, тоа е добра декорација дома.Направен од бакар, еден-парче, без лемење зглобовите, инкрустирани со rhinestones.Hangable, може да вшмукување, леплива дизајн, пеперутка форма pendant.Може да го благослови вашето семејство или пријатели безбедна, здрава и среќна.Прекрасна декорација за автомобил, спална соба, бојадисана или дом, итн.Примена : дома декорација, партија декорација, chirstmas декорација.Пакет се Вклучени : 1 x PC Правец на Chimes Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.обеси Отворен, Затворен, Градина, Двор, Патио др.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите