.

.

Forney 30305 E6013 Заварување Род, 3/32-Инчен, 5-Фунти

Forney 30305 E6013 Заварување Род, 3/32-Инчен, 5-Фунти

мислење на клиентот:

DEN 380.88
Достапност
Во достапна форма

Производот е 5 LB 3/32 6013 Заварување Род.Лесен за употреба.Сите позиција заварување, општа намена прачка за плитки пенетрација или во сиромашните ги собере до условите.Одлична мокрење акција, дава мазна и рамна монистра со стабилна лак со или AC или DC.Ниска spatter и одличен згура отстранување, практично самостојно чистење во вертикална надолу филети.Користење на сите видови на лесна челик каде олеснување на работата и добар изглед, потребно е во сите позиции, идеален за вертикално надолу заварување.Се користи за сите типови на лесна челик измислица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите