.

.

Хамилтон Bowes Сатен Бакар (Розово Злато) Кабинет Хардвер Евро Стил Бар Се Справи Со Се Повлече - 3 Инчен Дупка Центри, 5-3/4 Инчен Севкупната Должина (25 Pack)

Хамилтон Bowes Сатен Бакар (Розово Злато) Кабинет Хардвер Евро Стил Бар Се Справи Со Се Повлече - 3 Инчен Дупка

мислење на клиентот:

DEN 3479.76
Достапност
Во достапна форма

Висок Квалитет На Изградба.Крај : Сатен Бакар.Дупка Центри / Проред : 3" - Целокупната Должина : 5-3/4".Ширина : 1/2" - Проекција : 1-1/2".Крај : Сатен Бакар.Вкупна Должина : 5-3/4".Центар до Центар : 3".Доаѓа со 1" и 1-5/8" завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите