.

.

Prima Декоративни - Вратата Повлечете Се Справува Плоштадот 'H' Тип 48 Сатенски

Prima Декоративни - Вратата Повлечете Се Справува Плоштадот 'H' Тип 48 Сатенски

мислење на клиентот:

DEN 943.20
Достапност
Во достапна форма

Вратата Се Повлече Рачки Плоштадот 'H' Тип 48".Дупки C/C : 36 инчи (914mm).Вкупна Должина : 48 инчи (1220mm).Ограничен на Една година Замена Гаранција.Во парк : Бродови во рок од 3-4 работни дена од Канада.Производ Карактеристики : Дебелина : 1.5 millimeter Usage : Комерцијални/Станбени.Доаѓа со монтажа hardware Tubular бар 30мм x 30мм квадратни.Материјал : 304 Одделение од Нерѓосувачки Челик Тубуларна Bar Features : Keyless Карактеристики, Лесно да го Инсталирате, Removable Finishes Достапни : Сатенски финиш и Црна прав обложени.За двојни врати, ќе треба да нарачате (2 пара) 4 рачки.Обичај должини, дизајни и бои се достапни на посебна цел.Пакетот вклучува 1 пар 2 рачки (грб со Грб) за една врата.На естетски дизајниран квадратен облик им овозможува да бидат во прилог на сите големини на врати и влез на портите.Додадете контакт на модерната современа стил во вашиот дом ентериери со овие вратата повлечете се справува.Назад кон назад рачки на вратите има елегантен дизајн и импресивен изглед, што ги прави идеални за сите видови на станбени и комерцијални употреби.Нерѓосувачки Челик Плоштадот Вратата Повлечете Рачки за Дрвени, Стаклени, и Алуминиумски Врати, Повеќенаменски H-Тип Врата се Повлече 48" - Сатен Finish Door се Повлече Рачка, Нерѓосувачки Челик, Скала Стил Модерна Назад кон Задната Врата , Долго се Повлече и да се Поттикнат Рачка за Дрво и Стакло од Врата, Повлекува за Комерцијални и Станбени Use Applications : Може да се инсталира на цврсти дрвени врати, дрвена граѓа врата, стакло , стаклени влакна и алуминиум врати, туш стаклена врата, врата на врати, за влез storefront врати, апарати повлекува, и фрижидер вратата.На Prima се повлече рачки се за влез и пред вратите и се направени со супериорен квалитет, од нерѓосувачки челик со сатенски финиш, кој обезбедува посилна и поцврста потпора да се врати заедно со естетска и софистициран изглед.Детали : SKU : DPSQ48 SNBrand : Prima Декоративни Hardware Warning : Калифорнија Предлог 65.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите