.

.

Adonai Хардвер Nicanor Античкиот Железо Вратата Се Повлече (20, Црна Прав Обложени)

Adonai Хардвер Nicanor Античкиот Железо Вратата Се Повлече (20, Црна Прав Обложени)

мислење на клиентот:

DEN 2640.00
Достапност
Во достапна форма

Обезбедени како 20 парчиња по пакет со појавување на завртки.Направени од Леано Железо & Бродови во 7-14 дена.Заврши Прикажани = Црн Прав Обложени.Целокупната Димензии = 6.2" x 0.5" x 1.4" (158mm x 14mm x 37mm).Направени Во Индија.Врз основа на грчки значи освојувач на Nicanor Железо Вратата Повлечете ќе го освои вашето срце на прв поглед.Дизајнирани за едноставно со убаво врежан дизајни на двата краја се направи тоа дури и повеќе вечен.Направени со леано железо и животна средина пријателски, овој модел е лесно достапна преку превозот и лесно да се имплант.И да се грижи за вашиот стајлинг има потреба од неа е достапен во десет привлечни бои за да одговараат на оние на различни полиран врати.Доаѓа со две години гаранција гаранција и служи на целта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите