.

.

прана Жените Macee Фустан

прана Жените Macee Фустан

мислење на клиентот:

DEN 2475.12
Достапност
Во достапна форма

""98% Полиестер/2% Elastane"".Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Текстура жакард поврзана.Лажичка вратот shift фустан.Raglan долг ракав детали.На Macee Фустан од прана е сензационална вратот shift фустан со долги raglan ракав и принцезата seaming бод детали се намали за релаксирана одговара.Текстура жакард поврзана е исклучително удобно и дише, хитови средината на бедрото, и има zippered затворање на задната страна на вратот.Ткаенина содржина : 98 Полиестер / 2 Spandex.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите