.

.

GINJIA Daypack Книга BagUnisex Ранец

GINJIA Daypack Книга BagUnisex Ранец

мислење на клиентот:

DEN 648.00
Достапност
Во достапна форма

100% памук.Материјал : Платно Ранец Е Направен Од 100% Трајни Платно.Двојно Патент Дизајн, Ексклузивни Страна Патент Директно Преку Торба Удобен И Практичен.Димензии : 30 * 14 * 40cm.Шевове Е Чиста, Дури И Мазна Во Текот,Квалитет На Изработка Е Очигледно Сите Иако Платно Ранец.ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ & СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ.На Повлекување Ранец Може Да Се Вклопи Во Вашиот Повеќе Наврати.Тој Исто Така Одговара И На Мажите И На Жените.Можете Да Го Носат На Училиште, Колеџ, Пешачење, Шопинг, Велосипедизам, Патување, Запознавање, Итн.БЕЗ РИЗИК КОГА ЦЕЛ. 100% Сосема Нов.rn Material : 100% Памук,Висока Густина Дебела Облека Изми Платно.rn Item Тежина : 15.17 Мл.rn Big Доволно за Да се Приспособат на 14-Инчен Лаптоп.rn Strong Поместена Рамо Ремени За Носење Повеќе Продукти.rn Interior Архивиран Џеб.rn Vintage/Моден Дизајн.rn High Квалитет Тока, Анти-пропадна И Издржливи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите