.

.

Шарени Тропски Морска Риба Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жените & Мажи

Шарени Тропски Морска Риба Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жените & Мажи

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Високо Квалитетен Материјал : Овој Стилски Crossbody Прашка Торба Е Направен Од Лесен,Трајни И Уникатни Печатени Полиестер Ткаенини.Дише,Удобна И Практична,Силна Носат & Солза И Добра Унисекс.Рамо Градите Кеса Димензии : 15.3 * 3.3 * 7.5 Инч (Должина * Ширина * Висина).Мала Големина И Голем Капацитет.Пред Чудни Патент Џеб Е Погодно Да Се Носат Моќ Банка.Патент Затворање,Прилагодливи На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Вршење Им Овозможува Да Се Прилагоди На Должината И Носат Градите Перниче Во Предниот Или Задниот Дел,И Останува Во Место Удобно, Дури И Додека Работи Што Може Да Ви Обезбеди Во Текот На Целиот Ден Удобност.Мулти-Целите : Crossbody Торба Може Да Се Користи Како Прашка Ранец,Crossbody Торба,Торба,Прашка Пак,Градите Торба,Патна Торба,Ранец Чанта,Прашка Чанта,Пешачење Торба,Работа Или Бизнис Торба,Погоден За Канцеларија,Отворено,Деловни И Други Прилики.Совршено Одговара На Вашето Тело.Тоа Е Голем Дар За Мажи,Жени,Деца И Секое Патување Ентузијасти.Ние Сме Многу Благодарни За Услуги На Корисниците : Crossbody Торба Имаат Квалитет, Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од Еден Работен Ден.Шарени Тропски Морска Риба Градите Прашка Рамо Ранци Кеси Crossbody Јаже Триаголник Rucksack За Пешачење.Големина : 3.25 "X 7.5" X 15.25 " (8.3 Cm X 19 Cm X 38.7 Cm)Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Влакна,Трајни И Дише,Совршено Прашка Торба За Жените.На Патент Е Многу Цврста И Не Е Лесно Да Се Скрши, И Се Повлече Напред И Назад Е Многу Мазна, Многу Издржливи И Не Е Лесно Да Се Скрши.Прилагодливи Рамо, Рака, Сјајна И Мазна, Парична Казна Носат-Отпорни, И Анти-Се Повлече.Тоа Е Доволно Голем за да Може да се Одржи Таблет,Мобилни телефони,Очила,Крпа, Чадор,Паричник,Шминка,Итн.Тоа Е Совршен За Бизнис/ Неврзан/ Патувањето/ Велосипедизам/ Плажа И Секојдневно Користење.Совршено Функционира Како Прашка Рамо Пак, Го Носат Овој Прашка Торба Преку Рамо Или Удобно, Или Низ Градите За Да Ги Одврати Крадци И Да Ги Задржи Вашите Раце Слободни.Топло Совети : Ве Молиме Прочитајте Ги Производ Големина Внимателно Пред Да Ги Купите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите