.

.

Шампион Импулс Ранец

Шампион Импулс Ранец

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пред zip џеб.Внатрешни организаторот.Страна шише за вода џеб.Поместена лаптоп ракав.Внатрешни работи zip џеб.Една ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ ВАШИОТ ЧЕКОР полетување кон вашите цели со Интензитет Ранец.Без разлика дали сте влечни спортска опрема, учебници, или комбинација од двете, оваа торба доби сите соба треба да го однесете вашиот работите од точка А до Б.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите