.

.

Шампион Импулс Ранец Црна Една Големина

Шампион Импулс Ранец Црна Една Големина

мислење на клиентот:

DEN 939.60
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Aprx.Димензии : 18" H x 12" L x 6" D. Направен од 100% Полиестер.Топ вчитување двонасочна zip главната преграда со логото обвивка.Поместена лаптоп ракав.Прилагодлив, поместена воздух мрежа рамо ремени и на дното Поместена Рамо Ремени & Назад и на Дното Панели.Пред zip џеб со организаторот да се одржи техника и копчињата.Врвот го зграби се справи.Страна шише за вода џеб.Поместена назад со quilted Шампион лого.Извезена логото детали.Остане на движи од салата да класа да се трага со овој Шампион oomy Импулс Ранец.Внатрешни организатор и решетката џеб чувајте се што е во своето место, поместена ракав помага да го заштитите вашиот лаптоп.Пред zip џеб е совршен за пенкала, моливи, паричник и мали предмети.Проширување страна шише за вода џеб, поместена задниот панел со quilted логото, поместена дното и ремени .Здрав twill изградба и веб врвот земи handle Size : Една Големина Боја : Црна Материјал : 100% Полиестер Inseam (bottoms) : Должина на Ракав (блузи) : Стил : ранец ДДВ : $50.00 Проверете објект спецификите за повеќе детали за мерења.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите