.

.

NODLAND Лесни Ранец, 35L Количка за Пешачење Daypack Патување Rucksack

NODLAND Лесни Ранец, 35L Количка за Пешачење Daypack Патување Rucksack

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Најлон обвивка.Патент затворање. 35 L КАПАЦИТЕТ & мала ТЕЖИНА : Ширевте Големина : 12x7x20 инч.Укината Големина : 8.7x1.6x8.3 инчи.ТЕЖИНА : 0.77 LB.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ за СКЛАДИРАЊЕ : Главната преграда x1, Архивиран пред џеб x1, лаптоп џеб x1, од Страна на Џеб x2. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : вода отпорни на ранец е направен од висок сила ripstop најлон со двојно stitched солза поени, засилен назад и на дното и отпорни на абразија патентите за дополнителна издржливост.ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН : Рефлексивни мрачно те прави видливи за возила, во темница.На прилагодливи градите рака направи здрав кога ќе се шетаат.Дише мрежа рамо ремени со обилен сунѓерот соочи се помогне во олеснување на стресот исклучување на рамената.ОДЕТЕ било КАДЕ : Овој мулти-се користи за патување ранец за мажите и жените е голем пешачење daypack, кампување ранец, или преносни ден торба можете да го користите за на училиште, работа, спорт, на плажа, авионски и повеќе.Оваа Пешачење Ранец/Rucksack е лесен, но трајни да се носат за вашето патување.Просторен капацитет и Повеќе џеб да се одржи на вашето патување и кампување брзини.SHARKBOROUGH нуди kaleidoscopic бои и модели за оваа packable пешачење ранец, кои се движат од класичен Црн да стилски маскирна да се шарени лист шема.Без разлика дали сте страстни за основните одговара или да ги продолжи трендот.Таму е секогаш со стил кој одговара на вашиот вкус.Голем Главната Преграда, може да се одржи, повеќето работи што треба.Градите клипови ќе ви помогне да го обезбеди товарот.Парична казна Патентите помогне да се направи ранец повеќе издржливи. 8.7x1.6x8.3 инчи.Лесно да се свитка ранец со мал џеб.Преносни да се земе за патување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите