.

.

Тед Бејкер Nenah Ранец Смарагд Една Големина

Тед Бејкер Nenah Ранец Смарагд Една Големина

мислење на клиентот:

DEN 2570.40
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Секојдневниот Тед Бејкер™ Nenah Ранец е направен од полиестер материјал и вклучува zip затворање додаток пакет да ви помогне да ги организирате вашите работи.Го зграби-се справи со врвот.Голем главниот поштенски затворање простор да ги собере сите ваши дневни essentials.Пред zip џеб за дополнителна меморија.Прилагодлив, поместена рамо ремени за удобно се вклопуваат.Поместена оддел за безбедно чување.Три внатрешни џебови.Додаток торба : 7" висина, 4" ширина, 1" длабочина.Изградена од полиестер;Надеж : Полиестер.Не се мијат, железо или сува чиста.Увезени.Мерења : Лаптоп Оддел : 10 во Дното Ширина : 11 во Длабочина : 6 во Висина : 14 во Рака Должина : 35 во Рака се Откажат : 15 во Справи со Должина : 9 во Справи со Пад : 3 во Тежина : 15 мл.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите