.

.

Повик Отворен Ранец Со Прилагодлива Лента За Жени Мажи Девојка Момче, ( 双肩包004 )

Повик Отворен Ранец Со Прилагодлива Лента За Жени Мажи Девојка Момче, ( 双肩包004 )

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големината На Овој Ранец Е 11.5 x 8 x 16 Во,Што Е Доволно Голем Да се Одржи Учебници И Додатоци, Или на Некои Материјали Кога Ќе Излезе.Четири Џебови Внатрешноста : 1x Главниот Пространа Џеб Со Лаптоп за Замрзнување; 2 x Мали Внатрешни Џебови; 2 x Странични Џебови; 1 x Пред Патент Џеб Кои Може да се Одржи на Сите Прибор за Пишување; Два Странични Џебови Може да Се Користи За Чување на Чадори Или Шишиња со Вода.МАТЕРИЈАЛ : Надворешниот Материјал Е Направен Од Twill Ткаат И Плетенка Ремени И Нето Џебови, Кои Се Удобни За Допир И Многу Издржливи.Оваа Schoolbag Има Беспомошна Форма, Така Што Може да Застане Кога Schoolbag Е Празен.УДОБНО BOOKBAG : На Прилагодливи Тивко-Поместена Рамо Ремени Може да се Ослободува Притисок На Грбот И На Главното Вратило за Да се Обезбеди Удобност, И Дебела Рачка На Врвот На Училиште Торба, исто Така Може да Се Користи Како се Справи со Торба.ЕСТЕТСКИ денот на БЛАГОДАРНОСТА ИЗГЛЕД : Единствена DIY денот на Благодарноста Шема Дизајн Го Привлекува Вниманието На Другите Цело Време.Без разлика дали Тоа е Симпатична, Забава Или Ладно Ранци, Можете Да Ги Најдете Во Нашата Продавница, Достапна За Сите Видови На Прилики За Секојдневна Употреба.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ РАНЦИ : Голем Капацитет И Мулти-Цел Џебови Се Совршен за Повик За Секојдневна Употреба И се Идеални За на Училиште, Факултет, Работа, Патување, Салата, Пешачење, Кампување, Спортски И Други Активности на Отворено.Исто Така, Одличен Избор За Дипломирање/Училиште Отворање / Роденден / Празник Подароци За Вашите Најдобри Пријатели, Момчиња / Девојки Пријатели, Членови На Семејството, Соученици.Без разлика дали тоа е да оди на училиште или одењето на работа или излегување за спорт патување, ние сите треба складирање да се организираме нашите работи.Нашиот голем капацитет ранец е добар избор.Главни Карактеристики : 1. Нашите ранец не само што го ослободува вашите раце, но прилагодливи рамо ремени, исто така, го намали притисокот на грбот и на вретеното за да се осигура вашата удобност.2. Голем капацитет држи вашиот нешто организирано.Нашите daypack се вклопува во 15 инчен лаптоп, исто така, може да се сместат телефони, папки, чанта, лаптоп, ручек кутија и други потребни за секојдневниот резерви.Некои мали предмети Ткиво, Копчиња, Играчки, може да се стави шминка на насловната патент џеб.На страна мрежа џеб за шише за вода или пијалоци, чадор, итн.3. Без оглед на пол, може да се користи од страна на момчиња, девојки, мажите и жените.Прилагодливи тивко-поместена рамо ремени може да одговара на различни големината на телото.4. Единствена DIY денот на Благодарноста шема дизајн привлекува очите на луѓето цело време.Оваа Ранци печатат со различни модели можат да се најдат во нашата продавница да ги задоволи потребите на различни клиенти.5. Идеален подарок за родендени, училиште сезони, дипломирањето сезони, и некои посебни празници.Ќе ви се љубовта, не пропуштајте тоа, земете го сега!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите