.

.

Семе Ранец Daypack Секојдневен Торба Цвеќиња, Лисја Рака Подготвени Флорални Рамо Rucksack

Семе Ранец Daypack Секојдневен Торба Цвеќиња, Лисја Рака Подготвени Флорални Рамо Rucksack

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал трајни twill ткаат крпа, прилагодливи рамо ремени.Голем Капацитет 11.5x7x16inch.Повеќе Џебовите 1 главниот џеб со 4 внатрешни џебови, 1 предниот џеб и 2 страна нето џебови, погодно за да ги организирате вашите елементи како што се вода во шишиња, чадор, копчиња или лаптоп.долгорочните јасно шарени печатење.убаво подароци за семејството и пријателите на жените и мажите.Rucksacks Packsack knapsack Ранци Училиште Кеси Секојдневен Daypack Лаптоп Ранци Рамо Кеси за Жените Men Material трајни twill ткаат cloth Large Капацитет 11.5x7x16inch Повеќе Џебовите 1 главниот џеб со 4 внатрешни џебови, 1 предниот џеб и 2 страна нето џебови, погодно за да ги организирате вашите елементи како што се вода во шишиња, чадор, копчиња или laptopdurable јасно шарени printingnice подароци за семејството и пријателите на жените и мажите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите